Sebastian Drozd

Moje zainteresowanie wędkarstwem ,odkąd sięgam pamięcią trwa już bardzo długo .Dzięki wędkarstwu karpiowemu mogę spędzać czas nad wodą szykując zasiadki ze znajomymi,którzy mają ten sam cel.Jestem wędkarzem z zasadą „złów i wypuść”.

Adam Bulak

Wędkarstwem zajmuję sie chyba od „urodzenia”.Dokładnie nie pamiętam kiedy byłem pierwszy raz na rybach,ale było to bardzo dawno temu.Łowieniem karpi zainteresowałem się w 1998r.,a główną inspiarcją było poznanie i zaprzyjaznienie się z ludzmi którzy w tym hobby zakochali się po uszy.Karpiowanie jest najfajniejszą metodą szeroko pojętego wędkarstwa.Daje możliwość wspaniałego wypoczynku oraz przeżycia emocjonujących przygód.

Sławek Szypuła

Nazywam się Szypuła Sławomir, dla znajomych GOMA, pochodzę z Nowej Dęby . Zasada”ZŁÓW I WYPÓŚĆ” to zasada którą kieruję się już od 2003 roku,która nadała sens mojemu wędkowaniu. Wędkowaniem zajmuję się od najmłodszych lat mojego życia i jest to hobby które pochłania cały mój wolny czas, lubię testować nowe technikii łowienia „miśków”
Moja żona mówi iż pasja ta zdominowała moje życie  !!!

Krzysztof  Gazda

Witam wszystkich ,mam na imię Krzysiek .Pochodzę z okolic Krosna n/w. Temat wędkarstwa nie jest mi obcy już od wczesnej młodości .Łowieniem karpi interesuję się od 10 lat i wyznam iż ten odłam wędkarstwa pokochałem najbardziej. Zasada „ ZŁÓW I WYPUŚĆ” którą wyznaję uświadamia mnie w przekonaniu ,że młodsze pokolenia wędkarzy dostaną w „spadku” jakby spuściznę w postaci pięknych ryb, których tak naprawdę mało już pływa w naszych polskich  wodach nie zawsze dobrze traktowanych przez nasze PZW. Ale to temat drażliwy więc dajmy mu spokój .Reasumując jest to hobby które kocham

bo jest nieodgadnione i tajemnicze , a piękny karp na macie wieńczy dzieło i cieszy niezmiernie!!!

Rafał Gazda

Mam na imię Rafał ,pochodzę z okolic Krosna n/w. Wędkarstwem zaraził mnie mój tata, który od najmłodszych lat  zabierał mnie na ryby i chyba bardziej pilnował mnie niż wędek. Z czasem jednak zacząłem się tym interesować  na poważnie. Kiedy dostałem swoje wymarzone wędki karpiowe i złowiłem pierwsze karpie, które wróciły do wody, zrozumiałem że to ma sens. Jest to dla mnie duże wyróżnienie i bardzo dziękuję moim dużo, dużo starszym kolegom iż wraz z nimi mogę propagować tę tak ważną zasadę ’’ZŁÓW  I WYPUŚĆ’’.

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now